niedziela, 17 marca 2013

Próbki Vichy w Aptekach

           Dowiedziałam się ze strony Vichy, że w Aptekach można odbierać zestawy Vichy ( dla młodej lub dla dojrzałej cery ). Jedna osoba może odebrać jeden zestaw próbek więc jeśli chcecie odebrać drugi zestaw dla np. mamy, mama musi iść z Wami.

Akcja trwa od 13.03 ( więc możliwe ,że nie wszędzie już są próbki ) ale ja dziś spokojnie odebrałam w Aptece. Wystarczy iść i poprosić. Powiedzcie ,że dostałyście e-mail z informacją bo są Apteki, że łaskę robią.

Zestaw dla skóry dojrzałej zawiera :


Neovadial Gf 3 ml
Liftactiv Serum 10 3 ml
Idealia 3 ml
Normaderm Anti Age 1,5 ml
Aqualia Thermal 1,5 ml
Ulotka
A dla młodej skóry :

Idealia  3 ml
Aqualia Thermal  3ml
Neovadiol GF 1,5 ml
LiftActiv 1,5 ml
Normaderm 1,5 ml
UlotkaLista Aptek pod tym linkiem

7 komentarzy:

 1. Nie wiedziałam o tej akcji! Jutro idę do apteki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie daj się zbyć. Są dwie akcje, jedna dodają próbki do zakupu kremu. A to jest druga akcja gdzie próbki są za darmo tylko się trzeba upomnieć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dowiedziałam się za późno o tej akcji, a szkoda bo chciałam spróbować kremu Idealia. Fajnie , że Tobie się udało. Może skrobiesz chociaż posta czy warto zakręcić się koło tego kremu?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jeszcze nie mam swoich próbek, nawet nie wiem do kiedy ta akcja trwa, bo dopiero w sobotę będę w pobliżu apteki objętej akcją. Dodałam się też do obserwatorów i zapraszam do mnie ewkabloguje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Jasne na pewno napiszę coś o tym kremie, chociaż po próbce ciężko będzie coś wyrokować ( no 2 próbkach - bo podkradłam mamie ). Można jeszcze próbować zdobyć, akcja trwa do wyczerpania zapasów.

  OdpowiedzUsuń
 6. A w której, aptece odbierałaś? W Fantazji w Sferze I w piątek powiedzieli mi, że już nie mają...

  OdpowiedzUsuń
 7. Bo tam akurat nie mają. W Tesco powinny być w Aptece - Galen.

  OdpowiedzUsuń