sobota, 8 lutego 2014

Shiseido Ibuki

Kupiłam w Sephorze zestaw startowy Shiseido Ibuki.
Składa się on z :

Pianki do oczyszczania twarzy 30 ml
Toniku zmiękczającego ( zapewniającego optymalną dawkę nawilżenia ) 30 ml
Emulsji wygładzającej ( poprawiającej wygląd skóry - nawilża i redukuje niedoskonałości ) 30 ml

Używałam tego zestawu przez ok. 3 tygodnie, raz dziennie wieczorem. Zużyłam po mniej więcej połowie z każdego kosmetyków ( najmniej pianki - jest jej 2/3 ). Niestety ten kosmetyk się u mnie nie sprawdził. Nie mam pojęcia dlaczego ale od kiedy zaczęłam go stosować na mojej skórze powstały grube podskórne nazwijmy to ładnie niedoskonałości. Wyglądało to tak jakby ugryzł mnie komar. Pojawiły się na twarzy ( 2 szt ) i szyi ( też 2 sztuki ). Zapach jest ładny, użytkowanie bardzo przyjemne ale niestety mam wrażenie że coś mnie uczula.


Jeśli chodzi o opakowania to pianka jest w miękkiej tubce, natomiast tonik i emulsja w twardych buteleczkach przez co kosmetyk trzeba wydobywać przez potrząśnięcie butelką.

Jeśli któraś z Was jest ciekawa tych kosmetyków lub zna je i lubi to chętnie odsprzedam mój zestaw w cenie 39 zł ( plus przesyłka 5 zł ) na terenie Polski. Bo niestety mnie nie służą. Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało, pokładałam duże nadzieje w tym zestawie. Niestety mam tłustą cerę, skłonną do niedoskonałości. Widocznie szkodzi mi jakiś składnik.

4 komentarze:

 1. Oj, szkoda, że się nie sprawdziło. Ja za pewien czas spróbuję jakieś produktu z tej serii. Na razie się wstrzymałam z zakupami, bo mam zapasy, jak na koniec świata.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda że się nie sprawdziły, tym bardziej że tanie nie są. :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurczę... też tak nie raz mam, że ni z tego, ni z owego pojawi mi się gula na brodzie lub czole, bo kupiłam coś nowego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz widzę, szkoda, że się nie sprawdził. :(

  OdpowiedzUsuń