niedziela, 23 czerwca 2013

Egg Pore - Real Egg Jelly - TonyMoly

      Kilka miesięcy temu kupiłam to jajeczko na ebayu. Przyznam szczerze, że w pierwszym momencie ujęło mnie opakowanie i to co spodziewałam się zastać w środku. Po prostu lubię takie fajne opakowania ^-^Jak widać zawartość jajeczka jest chroniona zatyczką, mamy także szpatułkę do nakładania żelu. Pojemność jajeczka to 30 ml ale jest bardzo wydajne. Mamy białko ( żel ) oraz żółtko ( bardziej gęste kremowe ).


Zapach jest bardzo ładny i świeży. Białko można wymieszać z żółtkiem ale ja używam najpierw białka, a potem szpatułką sięgam w głąb i wyciągam żółtko. Białko z żółtkiem nie mieszają się jeśli delikatnie i umiejętnie wybieramy zawartość.

Jajeczko ma za zadanie zwężać pory i  matować i nawilżać cerę. I robi to. Jest bardzo dobre dla tłustej i trądzikowej cery. Żel szybko się wchłania. Można za chwilę nakładać makijaż. Wiem, że jajek jest więcej ( cztery ) ale to najbardziej spodobało mi się z wyglądu, więc je kupiłam. Ja jestem z jajeczka bardzo zadowolona i mogę Wam go śmiało polecić. W szczególności tym z Was które mają tłustą lub mieszaną cerę. Cena na ebay z przesyłką to 42 zł, a można i kupić taniej ( np. w licytacjach ). Ja jestem zadowolona z tego jajeczka.

7 komentarzy:

 1. Fajny produkt w niebanalnym opakowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy produkt - fajnie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wow, jakie świetne jajeczko, świetny ktoś miał pomysł na to, pewnie dostał wielką premię xD

  OdpowiedzUsuń
 4. już o nim czytałam i muszę przyznać, że mnie zaciekawił ten cudak ;) a tym bardziej, że kocham azjatyckie kosmetyki ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety nie wiem. Skład był po koreańsku.

  OdpowiedzUsuń