środa, 7 sierpnia 2013

Orientana - Maska z jedwabnej tkaniny pod oczy Kaskaryla

  Postanowiłam dziś użyć maseczki pod oczy z Orientany.


Pierwsze moje wrażenie to: jak ładnie i delikatnie pachnie. Tkanina jest mocno nasączona. Tkanina jest położona w plastikowym pojemniczku i płatki przełożone są sztywniejszą folią.  Łatwo się je wyciąga.Płatki łatwo się nakłada i przylegają idealnie do skóry. Można z nimi spokojnie chodzić.
Problem jest tylko z częścią przylegającą do brwi ( przylegają ale po jakimś czasie trochę odchodzą - kiedy płatki zaczynają wysychać ). Płatki trzeba nałożyć tak by były blisko oczu, ale jednak oddalone od oka o jakieś 5 mm bo inaczej oko zaczyna reagować.Trzymamy je od 25 do 30 minut.Jeśli chodzi o efekt zmniejszyło się opuchnięcie i sińce pod oczami. Zmarszczki mimiczne się spłyciły. Oczywiście efekt nie jest super trwały chociaż możliwe, że przy stosowaniu tak jak sugeruje producent (2 - 3 razy w tygodniu ) efekt byłby trwalszy. Jednak cena 10 zł jest dość wysoka jak na stosowanie jej tak często.

Polecam tą maseczkę przed wielkim wyjściem albo po nieprzespanej nocy po której nie chcemy tak wyglądać :)


2 komentarze:

  1. warto zastosować przed wielkim wyjściem

    OdpowiedzUsuń
  2. Przydałaby mi się, ponieważ mam okropne worki pod oczami. Przez długi czas szukałam czegoś dobrego by je zlikwidować i kupiłam ostatnio krem, ale jeszcze go nie wypróbowałam. Zobaczymy, może akurat pomoże. A po te płatki sięgnę, gdy tylko będę miała okazję ;)

    OdpowiedzUsuń