środa, 8 maja 2013

GlossyBox - na Dzień Matki

      Dwa tygodnie temu pojawiła się możliwość zakupu pudełka specjalnego GlossyBox na Dzień Matki. Propozycja kusiła mnie jednak cena 99 zł skutecznie mnie odstraszała. I dobrze się stało. Stwierdziłam, że za taką sumę mogę kupić krem który mamie na pewno się spodoba. Moja mama tak jak i ja na co dzień się nie maluje więc bałam się kolorówki. Zresztą w innych krajach te pudełka były dość słabe. Ujawniono do tej pory trzy produkty polskiej edycji. W pudełku będzie sześć kosmetyków pełnowymiarowych.Ujawnione produkty :

Cienie - MeMeMe - dość ciemna kolorystyka
Błyszczyk - Bellapierre
Skin Perfector lub Revitalising Moisturiser - MONU

Cieszę się, że nie zamawiałam tego pudełka. Wysyłka nastąpi 21 maja. Ciekawe jakie jeszcze produkty będzie zawierać. Spodziewam się, że pokazano te lepsze mające zachęcić do zakupu. Pudełko cały czas jest dostępne i nie sprzedaje się widać za dobrze. Męskie sprzedało się w dwa dni a to jest do kupienia od ok dwóch tygodni. Co sądzicie o tej ofercie ? Ja się cieszę, że nie dałam się skusić.

4 komentarze:

 1. Też się mocno zastanawiałam nad zakupem,ale na szczęście cena mnie odstraszyła :) z tych 3 pokazanych produktów chciałabym tylko przetestować monu reszta nie dla mnie.
  Teraz shiny dał podpowiedź o jednym produkcie i będzie to organique albo clinique i tak się zastanawiam czy warto....

  OdpowiedzUsuń
 2. Też się zastanawiam. Kusi :) Pytanie tylko co dadzą konkretnie. Szybciej chyba organique. Wlałabym kupić po ujawnieniu zawartości tym bardziej że Shiny znowu wyśle pudełka pod koniec miesiąca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też myślę że organique. Podobno wysyłka ma być w połowie przyszłego tygodnia, ale ile w tym prawdy to nie wiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Glossy dał podpowiedź a raczej układanką, będzie perfuma ( oczywiście próbka ) Roberto Cavalli ACQUA, poszłam specjalnie do sklepu by ja powąchać ( jak dla mnie za mocna i dusząca ) każdy ma swój gust ale jak dla mnie za ciężka.

  OdpowiedzUsuń